O projektu

Rezidence lázeňský park

Nabízíme k prodeji nadstandardní byty 1kk, 2kk, 3kk, do osobního vlastnictví v hezké, klidné lokalitě v lázeňském městě Třeboň.

Dům je nedaleko lázní AURORA, v blízkosti krytého bazénu, který je přístupný i veřejnosti. Dále je velmi blízko rybníku Svět, který láká ke koupání, projížďkám na lodi, rybaření a u cyklostezek, kterými je protkáno celé okolí Třeboně.

Byty jsou stavěny velmi zkušeným developerem, který má za sebou stavbu luxusních bytů v Praze Hlubočepech, dále nedaleko nákupního centra Anděl, i v Českých Budějovicích. Všechny byty, jsou vybaveny chytrými technologiemi , ovládanými mobilem, ke každému bytu je možno koupit parkovací stání, či garáž nebo parkovací místo v suterénu. Každý byt má sklep. U každého bytu, ať je to byt 1kk, 2kk, 3kk je terasa. U bytů v 1 zvýšeném nadzemním podlaží je předzahrádka, která není zároveň s terénem a je vyvýšená.

V domě bude pouze 27 bytů ve třech nadzemních podlažích. V koupelnách je podlahové topení. Dále nabízíme zajištění financování nákupu bytu, možnost vybavení bytu kuchyní od firmy, která navrhne kuchyň od A do Z, včetně spotřebičů. Veškeré návrhy kuchyní jsou neplacené.

Kde se rezidence bude stavět?

Máte dotazy? Kontaktujte nás: